Learning never exhausts the mind Art is never finished, only abandoned The noblest pleasure is the joy of understanding

PPF rozděluje koupeného poskytovatele Nej...
Investiční skupina PPF rozděluje poskytovatele internetu a dalších služeb Nej.cz, jehož převzetí od skupiny Kaprain Karla Pražáka oznámila zhruba před rokem. Část Nej.cz získá CETIN, který providera oficiálně koupil, a část O2 Czech Republic.

Televizní poplatky se mají pravidelně zvy...
Koaliční vláda chce do zákona o rozhlasových a televizních poplatcích přidat inflační doložku. Poplatky by se díky ní automaticky zvyšovaly při dosažení určité míry inflace.

Ukrajina se poprvé v historii zúčastní ky...
Ukrajina se poprvé v historii zúčastní kybernetického cvičení NATO známého pod názvem Locked Shields. Ukrajina bude spolupracovat s Čechy.

Vojenské zpravodajství, které může útočit...
Vojenské zpravodajství by mělo mít nového ředitele. Jana Berouna, který tuto funkci zastává od roku 2014, má nahradit Petr Bartovský. Ministryně obrany Jana Černochová už ho představila sněmovnímu výboru pro obranu.

T-Mobile posílá SimpleCell do insolvence,...
Někdejší provozovatel sítě Sigfox v České republice, společnost SimpleCell, čelí insolvenčnímu řízení. Návrh podal operátor T-Mobile, kterému firma dluží přes 26 milionů korun. Růžový operátor loni v dubnu vypnul vysílače pro síť Sigfox, čímž odstřihl zákazníky této platformy internetu věcí od konektivity. Ze dne na den se jejich zařízení stala bezcenná.

Nemám až tak velká prsa, říká Lela Vémola...
Lela Vémola (34) v rozhovoru pro iDNES.cz prozradila, kam před svým manželem Karlosem Vémolou (38) zamyká jídlo. Slovenská playmate a modelka také popsala, jaké je podle ní tajemství spokojeného vztahu a vysvětlila, proč si o ní lidé na základě fotek myslí, že má výrazně velká ňadra.

Člověk si v těhotenství přehází priority,...
Královna krásy z roku 2007 Kateřina Sokolová (35) začátkem roku oznámila, že je těhotná s podnikatelem Martinem Wichterlem (58). Pro miliardáře bude dítě čtvrtým potomkem, z rozvedeného manželství má tři dcery. V rozhovoru pro iDNES.cz modelka prozradila, zda už mají pro holčičku vybrané jméno a jak jí radostné očekávání přeházelo priority.

Na pódia se vrátím, až mi to dovolí zdrav...
Céline Dion (56) fanouškům průběžně slibuje, že se vrátí ke koncertování. Zatím však vůbec netuší, kdy to bude. Kanadská hvězda už druhým rokem bojuje s vzácným autoimunitním onemocněním. I když je v péči špičkových lékařů, nemá ani ponětí, zda a případně kdy bude moci vyrazit na své odložené turné.

Z řečí o stáří mám husí kůži, hýčkám si o...
Role lehce poťouchlé státní zástupkyně ze seriálu Případy 1. oddělení a starostlivé maminky s laskavostí zahlazující rodící se konflikty z Kukaček jí přinesly nejhvězdnější okamžiky kariéry. „Lidé mě zastavovali na ulici, chodily mi nádherné vzkazy. Jsem za to ráda hlavně kvůli mamince, byla z toho šťastná,“ říká herečka, scenáristka a režisérka Sabina Remundová.


Nejdivnější věci, které jste nevěděli o p...
Paměť může být pěkně záludná. Dokáže vyvolat vzpomínky na události před dvaceti lety do nejmenších detailů, ovšem když hledáte, kam jste si položili před chvilkou klíče, odmítá spolupracovat. Ve vyvolávání vzpomínek však dokáže být mnohem záludnější.

Nejsilnější smrtící jedy mohou zachraňova...
Vědci odhalují léčivý potenciál jedu. 100 000 tisíc živočichů je schopno vytvářet jed. Jediným kousnutím umí do těla nepřítele vpravit desítky, nebo dokonce stovky různých toxinů. Ty okamžitě zabíjejí, ale mohou i vyléčit dosud nevyléčitelné nemoci. Jsou doslova dvojsečnými zbraněmi…

Jak pijí včely nektar? Jejich sosák je zb...
Vědce odjakživa přitahuje otázka, jakým způsobem zvířata přijímají tekutiny, když nepoužívají sklenice, brčka ani ruce. A nejtajemnější jsou pro ně v tomto ohledu včely…

Pravda o slonech: Koho se bojí a co si sk...
Určitě jste slyšeli, že se sloni navzdory své velikosti bojí myší. Povídá se také, že mají neuvěřitelnou paměť. Co z toho je pravda a co mýtus? A věděli jste, že slonice mají nejdelší reprodukční systém ze všech suchozemských savců?

Rivalové: Elektrizující bitva vášně je po...
Zendaya hraje tenis v rytmu tepající dance music a je to zatraceně živelná podívaná. Jsou tu finální ukázky.

Lesní vrah: Skutečný český případ se dočk...
Je tu premiéra kriminálního dramatu o vrahovi, co střílel v českých lesích a plánoval víc. Seznamte se.

Boy Kills World: Do českých kin dorazila ...
Pusťte si závěrečnou porci upoutávek, které důkladně představují specifické akční scény s neslyšícím hlavním hrdinou.

Blood Runs Coal: Cillian Murphy žene vrah...
Práci v dolech ohrožují zkorumpovaní nenažranci, kterým je lidský život jedno.

2008-2024 JANFORMAN.com  |  cloud architect & private webhosting on     |  low power consumption