Learning never exhausts the mind Art is never finished, only abandoned The noblest pleasure is the joy of understanding

SMS nabízejí neomezený 5G internet od Vod...
Bezpečnostní uskupení CSIRT.CZ varuje před phishingovou kampaní zneužívající vizuální podobu webové stránky mobilního operátora Vodafone. Odkazují na ni rozesílané SMS zprávy s nabídkou údajného neomezeného datového tarifu.

Přepravce DoDo loni zvýšil tržby na 1,3 m...
Přepravní společnost DoDo loni doručila přes 5,8 milionu objednávek a dosáhla tím svého dosud nejvyššího obratu 1,3 miliardy korun. To je o 39 % víc než v roce 2021. I navzdory vypjaté ekonomické situaci firma počet obsloužených objednávek téměř zdvojnásobila.

Operátoři: Regulace NÚKIBu ohledně dodava...
Potenciální ekonomické dopady regulace dodavatelů do mobilních sítích v České republice mohou dosáhnout až na 18 miliard korun. Uvedla to Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) sdružující “velkou trojku” O2, T-Mobile a Vodafone.

Skylink vyřazuje stanici Canal+ Domo, chy...
Satelitní a internetová platforma Skylink vyřazuje z nabídky lifestylový program Canal+ Domo. Změna je platná k 31. lednu 2023. Bez dalších podrobností to oznámila firma M7 Group, která Skylink provozuje.

O2 TV od února přidá nový tarif s kanály AXN
Internetová televize O2 TV zavádí od února nový tarif, jehož součástí je přístup do aplikace Voyo a dva filmové kanály AXN a AXN Black. Další nové stanice přidá do nižších tarifů.

Muž budoucnosti. Komik Ferenc Futurista b...
Jsou komici, jsou potrhlí komici a pak je Ferenc Futurista. S bobřími zuby, vyšinutým výrazem a skeči typu „nálada při loupání buřta“. Na publikum to však platilo dokonale, za první republiky byl jednou z největších hereckých hvězd a Praha ho milovala. Však byl také své profesi silně oddaný. Jaký byl ale mimo jeviště?

Kouření cigaret je největší hloupost, inf...
Dvaašedesátiletý herec Antonio Banderas měl před šesti lety infarkt. V novém rozhovoru se nechal slyšet, že tento zážitek ve výsledku změnil celý jeho náhled na život a změnil ho v mnohém k lepšímu.

Znásilnění ve 12 letech i setkání s Putin...
Pamela Andersonová (55) v dětství opakovaně čelila sexuálnímu násilí. Dokonce ji znásilnili, když jí bylo pouhých 12 let. Modelka a herečka, která se proslavila seriálem Pobřežní hlídka, to uvádí ve svých pamětech nazvaných Love, Pamela. Kniha se začíná prodávat v úterý.

Kvůli sexismu, misogynii a rasismu je can...
Kate Hudsonová (43) se rozpovídala o svých názorech na takzvanou cancel culture neboli kulturu rušení. Zmínila také, jak reaguje na poznámky některých novinářů a diváků, podle kterých je slavná pouze díky své matce, herečce Goldie Hawnové.


Skrytá nebezpečí oceánu: Jsou malí a nená...
Při koupání v exotických krajích se zpravidla nejvíc obáváme žraloků a jedovatých medúz. Nebezpečí však číhá i ve zdánlivě neškodných, drobných tvorech, jakými jsou plži s překrásně barevnými ulitami. Seznamte se s homolicí síťkovanou.

Kurkuma: Pramen lidského zdraví a věčného...
Po celá staletí, možná i tisíciletí ji lidé uctívali pro její zlatavou barvu, ochranné a konzervační vlastnosti. Dodnes hraje významnou roli v prevenci závažných onemocnění a civilizačních chorob. Vědci se snaží dokázat to, co v Indii už vědí odnepaměti: že kurkuma je jednou z nejmocnějších rostlin na této planetě.

Fascinující video: Sloni chrání rodící sl...
Zachytit porod slona v divočině na kameru je téměř nemožné. Slonice obvykle rodí pod rouškou tmy, protože je tak lépe chráněna před predátory. Podívejte se na unikátní video, které zachycuje příchod sloního mláděte na svět za bílého dne. Reakce ostatních slonů vám vyrazí dech.

Proč se bojíme pavouků? Strach z nich mám...
Pavouci jsou nepříjemní téměř každému. A přestože u nás nežije žádný nebezpečný druh, bojíme se jich. Začíná to už u malých dětí, ale strachu se až příliš často nedokážou zbavit ani dospělí. Čím to?

DC Studios oznámily svých příštích 10 kom...
Seznamte se s desítkou titulů, které spolu s příštím Supermanem odstartují novou éru DC filmu v kinech a televizi.

Tuláci: Netflix ukázal trailer pro nový p...
Idylický život hrdince naruší dva cizinci. Jenže jsou skuteční, nebo si je jen představuje?

DC Films už za pár hodin představí svoji ...
Připravte se na velké oznámení DC novinek, zrekapitulujte si vše, co už víme. Bude se kompletně restartovat?

Michael: Král popu našel svého představitele
Zpěv a tanec představitel Michaela Jacksona zvládne.

2008-2023 JANFORMAN.com  |  cloud architect & private webhosting on