Learning never exhausts the mind Art is never finished, only abandoned The noblest pleasure is the joy of understanding

Umělá inteligence Bard je zase chytřejší....
Google od 6. prosince nasazuje nový model umělé inteligence Gemini. Byl od základu vytvořen jako multimodální, dokáže tedy pracovat s textem, kódem, zvuky, obrázky a videem. Různé formáty také dokáže kombinovat.

Policie uzavřela případ podvodů na intern...
Česká a ukrajinská policie úspěšně zakončila mezinárodní operaci RIP a Victory zaměřenou na internetové podvody. Mezinárodní zločinecké skupiny za poslední tři roky vytvářely napodobeniny reálných stránek přepravních společností, stejně jako bank, aby odcizily přístupové údaje do internetového bankovnictví poškozených. Ty si pachatelé tipovali na inzertních portálech bazos.cz, vinted.cz, sbazar.cz, Facebook Marketplace, subito a dalších. Policie o tom informovala v tiskové zprávě.

Jakub Železný už nebude ani v Událostech
Moderátor České televize Jakub Železný se už neobjeví v hlavní zpravodajské relaci Události. Informaci potvrdila mluvčí televize Vendula Krejčová.

ČT24 má nový web, změnil se i použitý red...
Zpravodajský web České televize má novou grafickou podobu. Stránka ČT24.cz je podle tiskové zprávy přehlednější, má nový redakční systém a její provoz by měl být stabilnější.

Nové weby státu musí dodržet jednotný des...
Manuál vytvořila Digitální a informační agentura a webdesignéři nová pravidla vítají. Přispějí k lepší orientaci na webu i jeho použitelnosti.

Improvizace ve stand-upu v televizi? Neod...
Znáte ji z televize, kde vystupuje v oblíbeném Comedy Clubu. Lucie Macháčková má osobitý humor, který uplatňuje ve stand-upu, ale také ve scénářích a knihách. Ta nejnovější se jmenuje Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala.

Český lev mi byl krásně, příjemně znárodn...
Režisér, producent a scenárista Petr Vachler (57) je také duchovním otcem prestižního ocenění České filmové a televizní akademie. Před deseti lety se o ceny Český lev rozhořel spor, který skončil jeho rezignací. V Show Jana Krause Vachler prohlásil, že je nakonec rád.

Odvlekli nám člena rodiny, naříká Vémola....
I když MMA zápasník Karlos Vémola (38) spolupracoval s úřady a do poslední chvíle se snažil najít řešení, aby jeho tygřice mohla zůstat v Česku, v úterý došlo k jejímu přesunu do zahraničí. Antonie Ramba skončila v záchranné stanici, kterou provozuje organizace Four paws v německém Maßweileru.

Na syndrom jedničkářky jsem byla pyšná. A...
Herečka Elizaveta Maximová (31) se poslední rok věnovala hlavně divadlu. Za tu dobu ovšem přišla na to, jak moc jí filmařský kočovný život chybí. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradila mimo jiné to, jak její práci ovlivňuje perfekcionismus.


Skrytá nebezpečí oceánu: Jsou malí a nená...
Při koupání v exotických krajích se zpravidla nejvíc obáváme žraloků a jedovatých medúz. Nebezpečí však číhá i ve zdánlivě neškodných, drobných tvorech, jakými jsou plži s překrásně barevnými ulitami. Seznamte se s homolicí síťkovanou.

Proč se bojíme pavouků? Strach z nich mám...
Pavouci jsou nepříjemní téměř každému. A přestože u nás nežije žádný nebezpečný druh, bojíme se jich. Začíná to už u malých dětí, ale strachu se až příliš často nedokážou zbavit ani dospělí. Čím to?

Strom smrti aneb Plody mancinelly lákají ...
Ne náhodou si v čase dobývání Ameriky do plodů namáčeli indiáni své šípy. Strom je prudce jedovatý, že je nebezpečné pod ním stát, když prší. Pouhá jedna dešťová kapka, která steče po kmeni, může kůži nebezpečně popálit.

Neuvěřitelné video: Lev dostihne mládě an...
Jakmile lev dohoní mladou antilopu, každému je jasné, co bude následovat: krvavé predátorské hody. Je vůbec možné, aby lev svou kořist nezabil a místo toho si s ní začal hrát? Nestává se to často, ale vyloučené to není - následující video je toho důkazem.

Aquaman a ztracené království: 3 nové tra...
Koukněte na nejnovější záplavu záběrů z podvodní říše, kde množství výbuchů, paprsků a potvůrek nezná hranic.

The Iron Claw: Zac Efron a spol. ukážou v...
Nová upoutávka láká na příběh bratrů zápasníků. Herci při natáčení dostali do těla.

Šťastné a krvavé: Otravná americká rodina...
Do českých kin dorazí vánoční hororová komedie, kde se rozežranost trestá sekerou. Pusťte si trailer.

Peaches: Oblbování bohatých páprdů se krá...
Hongkongská režisérka točí s anglickou a francouzskou herečkou variaci na české Sedmikrásky.

2008-2023 JANFORMAN.com  |  cloud architect & private webhosting on