Learning never exhausts the mind Art is never finished, only abandoned The noblest pleasure is the joy of understanding

Apple vylepšuje zabezpečení Safari a dá v...
Společnost Apple představila několik inovací, které přidává do svých zařízení. Mají zlepšit ochranu soukromí a zabezpečení. Uživatelé získají větší kontrolu nad svými daty a budou se moci účiněji bránit některým typům kybernetických útoků.

Martin Kasa (Pilulka): Řada investorů na ...
Lékárenská společnost Pilulka si chce jít na burzu pro další peníze. Při dalším úpisu chce nabídnout až půl milionu akcií. „Věříme, že bude o naše akcie zájem,“ říká Martin Kasa, spolumajitel a spoluzakladatel firmy.

Jak na digitální kontinuitu (13): Pomáhám...
Máte-li jen několik málo elektronických dokumentů, můžete se o jejich aktuální digitální kontinuitu postarat sami, pomocí zdarma dostupných nástrojů a online služeb. I kvalifikovaná časová razítka se v malých počtech dají získat zdarma.

Google, Facebook či Microsoft musí začít ...
Jasné označování, zda obsah vytvořila umělá inteligence. To je jeden z požadavků Evropské komise na velké online služby jako je Google, Facebook nebo Bing, které používají AI technologie. Po setkání se zástupci signatářů tzv. Kodexu zásad boje proti dezinformacím to řekla eurokomisařka Věra Jourová.

Z Xixoio odešel Richard Watzke, mediální ...
Xixoio opustil jeden z jejích zakladatelů a hlavní tvář kryptoplatformy Richard Watzke. Informoval o tom server Seznam Zprávy. Watzke ve firmě skončil půl roku po policejní razii, kterou prováděla Národní centrála proti organizovanému zločinu.

Nejvíc se hlásí stavbyvedoucí, říká šéf M...
Muž roku 2023 zná finalisty, kteří v létě zabojují o titul a účast na světových kláních krásy. Ředitel soutěže David Novotný prozradil, že letos se nejvíc hlásili stavbyvedoucí, zatímco trend fitness trenérů a studentů již nebyl tak výrazný. Podívejte se na finálovou dvanáctku.

Manželka je jak voyeurka, užívá si mé sex...
Partneři hollywoodských hvězd musejí respektovat, že natáčení intimních scén je součástí jejich práce. Kanadsko-americký herec Joshua Jackson přiznal, že jeho manželka, britská modelka a herečka Jodie Turner-Smithová, se na jeho sexuální scény dívá ráda a jejich sledování si prý dokonce užívá.

Hubla jsem a ztrácela vlasy, popsala začá...
Bývalá česká biatlonistka Jitka Landová (32) byla nucena svou kariéru ukončit v pouhých šestadvaceti letech. Čelila totiž chronickému únavovému syndromu a autoimunitnímu onemocnění. V pořadu 13. komnata popsala začátek své nemoci i svůj život po ukončení kariéry vrcholového sportovce.

Princezna Eugenie utajila porod. Teď proz...
Princezna Eugenie (32) je už několik dní dvojnásobnou maminkou. Na sociálních sítích se pochlubila novinou, že se s manželem Jackem Brooksbankem (36) dočkali druhého syna. Neteř krále Karla III. už má dvouletého syna Augusta.


Neuvěřitelné video: Lev dostihne mládě an...
Jakmile lev dohoní mladou antilopu, každému je jasné, co bude následovat: krvavé predátorské hody. Je vůbec možné, aby lev svou kořist nezabil a místo toho si s ní začal hrát? Nestává se to často, ale vyloučené to není - následující video je toho důkazem.

Toto je nejopuštěnější silnice v Americe
Silnice z doby zlaté horečky vede na nejzazší hranici amerického Západu.

Znáte historii, klima a rozlohu Chorvatsk...
Chorvatsko, nebo jak zní jeho oficiální název Republika Hrvatska, je oblíbenou letní destinací Čechů, protože je blízko, je zde poměrně levno a nabízí kombinaci toho nejlepšího, co od přímořské dovolené očekáváme. Znáte ale historii tohoto nádherného státu? Víte, kdy vyhlásilo Chorvatsko nezávislost, jaké jsou průměrné letní teploty a jak se jmenují hlavní oblasti? Pojďme se společně podívat na fakta, jenž se rozhodně vyplatí znát.

Proč využít stěhovací služby?
Stěhování může být docela problém, zvláště pokud musíte sbalit veškerý svůj majetek nashromážděný za celé roky. Pokud nemáte dostatek času nebo vás vidina balení a rozebírání nábytku děsí, stojí za to popřemýšlet o najmutí profesionálů pro tento účel.

Barbie: Natáčení filmu způsobilo mezináro...
Stavět kulisy, kde domy nemají stěny a z ložnice vede klouzačka, byl pro filmaře nevšední zážitek.

V pasti: Barcelona – Nový film ze slepého...
Netflix nás už v červenci znovu zavede do dystopické reality, kterou před lety otevřela Sandra Bullock.

Vyproštění 2: Nový trailer odhalil utajen...
Krom odhalení slavné tváře upoutávka nešetří akcí a výbuchy.

Transformers: Probuzení monster – Prohléd...
Ve snímku, kde jsou hlavní atrakcí obří roboti, se toho děje překvapivě mnoho přímo před kamerou. Pusťte si výživnou dvacetiminutovku.

2008-2023 JANFORMAN.com  |  cloud architect & private webhosting on